2009-08-05 16:15:06• hírek • Szatmar.ro

Zilahi FC is kipipálva

Az egykori élvonalbeli labdarúgókkal felálló zilahiakat 2-1-re győzte le a Mikola.

Újabb győzelmet aratott a Mikolai Turul labdarúgó csapata, miután 2-1 arányban legyőzte a harmadik osztályban szereplő Zilahi FC csapatát. A szatmáriak góljait Maxim és Molnár jegyezték, a szépítő találatot az élvonalban is megforduló Gorga szerezte. A vendégek védelmében szerepelt Vasile Jula, a Kolozsvári CFR korábbi csapatkapitánya, a Cottbusban játszó Emil Jula bátyja is.

„Az első félidőben jól bírták a fiúk az iramot, a második közepétől viszont már egy kicsit elfáradt a csapat. Mindenesetre biztató volt a játék, teszteltünk egyet a harmadik ligára" - nyilatkozta Dobos Csaba, a Turul elnöke, aki elmondta, szerdán tárgyal a Temes megyei befektetővel.

A Turulban feltűnt egy új játékos, az ex-Somesulos Micas, aki legutóbb a Szilágysomlyói Silvaniában szerepelt.